|
back اینجا هستید : محصولات/دستگاههای بستنی رولی
دستگاه بستنی رولی-دو سینی-یخچال دار-تاپینگ سرد

دستگاه بستنی رولی -دوسینی-یخچال دار-و دارای تاپینگ سرد

کاملترین نوع دستگاه برای مکانهایی که نیاز به فروش بالایی دارند .این دستگاه دارای دوسینی(پن) و همچنین تاپینگ سرد به تعداد 12 ظرف پیرکس جهت نگهداری میوه میباشد.این دستگاه دارای یخچال به حجم 250 لیتر نیز میباشد.

دستگاه با کمپرسور مخصوص گاز 404 و از بهترین برندهای بازار ساخته شده است. پن یا سینی دستگاه از جنس استنلس استیل 304 و ضخامت بالا و مخصوص صنایع غذایی ساخته شده است.

این دستگاه دارای 3 دیجیتال نمایشگر دما و 3 ترمومتر مجزا برای دمای سینی ها  و یخچال میباشد که بصورت اتوماتیک دما را کنترل و ثابت نگه میدارد.

دستگاه دارای سیستم شوک حرارتی جهت یخ زدایی صفحه کار میباشد که برای این دستگاه بسیار مورد نیاز است.

بدنه دستگاه استنلس استیل ،دربها هایگلس و دارای قاب شیشه ای دور دستگاه که با نور پردازی اس ام دی  زیبایی خیره کننده ای به مشتری القا میکند.همچنین ظروف شیشه ای از زیر نور پردازی میشود که بهتر است زیبایی آن را در ویدیوی دستگاه ببینید.

برای دیدن فیلم این دستگاه لطفا اینجا را کلیک کنید.

دستگاه بستنی رولی-دو سینی-یخچال دار-تاپینگ سرد

دستگاه بستنی رولی-دو سینی-یخچال دار-تاپینگ سرد
keywords:
افتخارات
درباره ما
صنایع غذایی پیشرو از سال 1388 درزمینه طراحی وساخت دستگاههای غذاهای تفننی (فان فود ها ) فعالیت خود را آغاز نموده و تاکنون دستگاههای متنوع برای چندین محصول جدید تولید نموده است .

بیشتر ..
about
اخبار
این شرکت علاوه بر فروش گسترده در شهرهای مختلف ایران توانسته است صادرات به بیش از چهل کشور جهان را در پرونده خود داشته باشد. ...ادامه

export
YouTube
facebook
aparat
alibaba
    تماس با ما
  • آدرس
  • آدرس شرکت:مشهد-کوهسنگی 10 جنب پلاک 75
  • تلفن: 38424963-051
  • فکس: 38470724-051
  • پست الکترونیک : info@autofood.ir

شرکت صنایع غذایی پیشرو فعالیت خود را از سال 88 درخصوص طراحی وتولید تجهیزات صنایع غذایی جدید آغاز نمود. خلق ایده های نو درصنایع مواد غذایی وفست فود از اهداف این شرکت میباشد. این شرکت همواره برای ارتقاء کیفیت ورضایت مشتری تلاش میکند. محصولات این شرکت در شهرهای زیادی از کشورمان درحال استفاده میباشد. همچنین این شرکت توانسته است صادرات به بیش از 40 کشور جهان را درپرونده خود داشته باشد.
تمامی حقوق برای تجهیزات صنایع غذایی پیشرو محفوظ می باشد.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط dogan